Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl



HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1965-1990

Drużynowe Mistrzostwa NRD na Żużlu (Liga Żużlowa NRD)
(East German Team Championship [East German Speedway League])
(DDR-Meisterschaften Speedway Mannschaft)
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare

Thanks to David Austin, Ian Presslie and Holger Jurk
Rok
(Year)
Liga
(League)
Klub
(Club)
1965DDR-Mannschaftsmeisterschaft - FinaleMC Meissen
1966DDR-Mannschaftsmeisterschaft - FinaleMC Gustrow
1967DDR-Mannschaftsmeisterschaft - FinaleMC Gustrow
1967Halbfinale - Gruppe BMC Dynamo Rostock
1968DDR-Mannschaftsmeisterschaft - FinaleMC Gustrow
1969DDR-Mannschaftsmeisterschaft - FinaleMC Dynamo Rostock
1970DDR-Mannschaftsmeisterschaft - FinaleMC Dynamo Rostock
1971DDR-Mannschaftsmeisterschaft - FinaleSV Dynamo Rostock
1972DDR-Mannschaftsmeisterschaft - FinaleMC Gustrow
1973DDR-Mannschaftsmeisterschaft - FinaleMC Gustrow
1974DDR-Mannschaftsmeisterschaft - FinaleMC Gustrow
1975DDR-MannschaftsmeisterschaftMC Gustrow
1976DDR-MannschaftsmeisterschaftMC Meissen
1977DDR-MannschaftsmeisterschaftMC Gustrow
1978DDR-MannschaftsmeisterschaftMC Gustrow
1979DDR-Mannschaftsmeisterschaft - FinaleMC Gustrow
1979DDR-Mannschaftsmeisterschaft - Vorrunde 3MC Hydro Nord Neubrandenburg
1979DDR-Mannschaftsmeisterschaft - Vorrunde 2MC Dynamo Nordstern Stralsund
1980DDR-Mannschaftsmeisterschaft - FinaleMC Gustrow
1980DDR-Mannschaftsmeisterschaft - ZwischenrundeMC BKW Jugend Lubbenau
1980DDR-Mannschaftsmeisterschaft - VorrundeMC BKW Jugend Lubbenau
1981DDR-Mannschaftsmeisterschaft - FinaleMC Gustrow
1981DDR-Mannschaftsmeisterschaft - ZwischenrundeMC Meissen
1981DDR-Mannschaftsmeisterschaft - VorrundeMC Gustrow II
1981DDR-Mannschaftsmeisterschaft -QualifikationMC Gustrow II
1982DDR-Mannschaftsmeisterschaft - FinaleMC Gustrow
1982DDR-Mannschaftsmeisterschaft - HalbfinaleMC BKW Jugend Lubbenau
1982DDR-Mannschaftsmeisterschaft - ViertfinaleMC Hydro Nord Neubrandenburg
1982DDR-Mannschaftsmeisterschaft - QualifikationMC Post Leipzig
1983DDR-Mannschaftsmeisterschaft - FinaleMC Gustrow
1983DDR-Mannschaftsmeisterschaft - HalbfinaleMC Dynamo Nordstern Stralsund
1983DDR-Mannschaftsmeisterschaft - ViertfinaleMC Hydro Nord Neubrandenburg
1983DDR-Mannschaftsmeisterschaft - QualifikationMC Post Leipzig
1984DDR-Mannschaftsmeisterschaft - FinaleMC Gustrow
1984DDR-Mannschaftsmeisterschaft - Qualifikation SudMC BKW Jugend Lubbenau
1984DDR-Mannschaftsmeisterschaft - Qualifikation NordMC Hydro Nord Neubrandenburg
1984DDR-Mannschaftsmeisterschaft - II LigaMC Dynamo Nordstern Stralsund
1985DDR-Mannschaftsmeisterschaft - FinaleMC Gustrow
1985DDR-Mannschaftsmeisterschaft - QualifikationMC Geothermie Neubrandenburg
1985DDR-Mannschaftsmeisterschaft - II LigaMC Bergering Teterow
1986DDR-Mannschaftsmeisterschaft - FinaleMC Gustrow
1986DDR-Mannschaftsmeisterschaft - BestenermittlungMC Bergering Teterow
1987DDR-Mannschaftsmeisterschaft - FinaleMC Gustrow
1988DDR-Mannschaftsmeisterschaft - FinaleMC Geothermie Neubrandenburg
1989DDR-Mannschaftsmeisterschaft - QualifikationMC Gustrow
1989DDR-Mannschaftsmeisterschaft - QualifikationMC Bergering Teterow
1990DDR-Mannschaftsmeisterschaft - FinaleMC Gustrow

1965

Gustrow - 17 październik (17.10).

 DDR-Mannschaftsmeisterschaft - Finale

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1MC Meissen134-
2MC Gustrow123-
3MC Neptun Rostock121-
4MC Neubrandenburg110-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--
1966

Gustrow - 24 lipiec (24.07).

 DDR-Mannschaftsmeisterschaft - Finale

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1MC Gustrow132-
2MC Meissen131-
3MC Dynamo Rostock121-
4MC Neptun Rostock112-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--
1967

Gustrow - 22 październik (22.10).

 DDR-Mannschaftsmeisterschaft - Finale

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1MC Gustrow134-
2MC Dynamo Rostock126-
3MC Meissen121-
4MC Neptun Rostock115-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--
Stralsund - 22 maj (22.05)

 Halbfinale - Gruppe B

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1MC Dynamo Rostock141-
2MC Neptun Rostock124-
3MC Neubrandenburg116-
4MC Senftenberg114-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1968

4 rundy: Meissen - 3 sierpień (03.08), Stralsund - 10 sierpień (10.08), Rostock - 11 sierpień (11.08), Gustrow - 22 październik (22.10).

 DDR-Mannschaftsmeisterschaft - Finale

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1MC Gustrow4116-
2MC Dynamo Rostock4100-
3MC Meissen4100-
4MC Neptun Rostock468-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--
1969

4 rundy: Brieske - 26 lipiec (26.07), Meissen - 27 lipiec (27.07), Rostock - 28 wrzesień (28.09) [anulowana], Gustrow - 25 październik (25.10).

 DDR-Mannschaftsmeisterschaft - Finale

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1MC Dynamo Rostock394-
2MC Gustrow388-
3MC Meissen378-
4Kombination327-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--
1970

4 rundy: Meissen - 16 sierpień (16.08), Rostock - 12 wrzesień (12.09), Stralsund - 13 wrzesień (13.09), Gustrow - 20 wrzesień (20.09).

 DDR-Mannschaftsmeisterschaft - Finale

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1MC Dynamo Rostock4132-
2MC Gustrow4117-
3MC Meissen4100-
4SV Dynamo II (Nordstern Stralsund)435 (15)-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--
1971

4 rundy: Rostock - 4 wrzesień (04.09), Stralsund - 5 wrzesień (05.09), Meissen - 19 wrzesień (19.09), Gustrow - 20 październik (20.10).

 DDR-Mannschaftsmeisterschaft - Finale

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1SV Dynamo Rostock413332,35,35,33
2MC Gustrow410930,30,29,20
3MC Meissen49821,22,25,30
4MC Dynamo Stralsund44213,11,6,12
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--
1972

4 rundy: Meissen - 10 wrzesień (10.09), Rostock - 24 wrzesień (24.09), Stralsund - 21 październik (21.10), Gustrow - 22 październik (22.10).

 DDR-Mannschaftsmeisterschaft - Finale

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1MC Gustrow416335,41,45,42
2MC Meissen413942,33,28,36
3MC Dynamo NSt Stralsund45216,12,13,11
4Kombination4273,7,10,7
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--
1973

4 rundy: Brieske - 8 wrzesień (08.09), Meissen - 9 wrzesień (09.09), Stralsund - 29 wrzesień (29.09), Gustrow - 30 wrzesień (30.09).

 DDR-Mannschaftsmeisterschaft - Finale

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1MC Gustrow415537,43,35,40
2MC Meissen413426,37,38,33
3MC Dynamo Nordstern Stralsund47021,12,18,19
4Kombination43410,4,5,4
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--
1974

3 rundy: Meissen - 23 czerwiec (23.09), Stralsund - 12 październik (12.10) [odwołana], Gustrow - 13 październik (13.10).

 DDR-Mannschaftsmeisterschaft - Finale

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1MC Gustrow25919,4
2MC Meissen25018,32
3MC Dynamo Nordstern Stralsund22410,14
4Rostock/Neubrandenburg2101+9
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--
1975

 DDR-Mannschaftsmeisterschaft

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1MC Gustrow610-2+96 (279-187)
2MC Meissen68-4+28 (248-220)
3MC Dynamo Nordstern Stralsund66-6+10 (239-229)
4MC Neptun Rostock/MC Hydro Nord Neubrandenburg60-12-130 (168-298)
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--
1976

 DDR-Mannschaftsmeisterschaft

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1MC Meissen610-2+56 (307-161)
2MC Gustrow610-2+107 (271-164)
3MC Neptun Rostock/MC Hydro Nord Neubrandenburg62-10-113 (173-286)
4MC Dynamo Nordstern Stralsund62-10-160 (147-287)
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--
1977

 DDR-Mannschaftsmeisterschaft

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1MC Gustrow612-0+114 (291-177)
2MC Meissen68-4+91 (279-188)
3MC Hydro Nord Neubrandenburg/MC BKW Jugen Lubbenau62-10-69 (198-267)
4MC Neptun Rostock/MC Dynamo Nordstern Stralsund62-10-136 (164-300)
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--
1978

 DDR-Mannschaftsmeisterschaft

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1MC Gustrow612-0+90 (279-189)
2MC Meissen66-6-14 (204-218)
3MC Dynamo Nordstern Stralsund/MC Neptun Rostock64-8-47 (210-257)
4MC Hydro Nord Neubrandenburg/MC BKW Jugen Lubbenau62-10-29 (196-225)
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--
1979

2 rundy: Meissen - 7 lipiec (07.07), Gustrow - 12 październik (12.10).

 DDR-Mannschaftsmeisterschaft - Finale

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1MC Gustrow28238,44
2MC Meissen27242,30
3MC Hydro Nord Neubrandenburg219NS11,8
3MC Dynamo Nordstern Stralsund219NS5,14
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--
Neubrandenburg - 26 maj (26.05).

 DDR-Mannschaftsmeisterschaft - Vorrunde 3

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1MC Hydro Nord Neubrandenburg136-
2MC Dynamo Nordstern Stralsund132-
3MC BKW Jugend Lubbenau118-
4MC Neptun Rostock110-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

Rostock - 21 kwiecień (21.04).

 DDR-Mannschaftsmeisterschaft - Vorrunde 2

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1MC Dynamo Nordstern Stralsund138-
2MC Hydro Nord Neubrandenburg125-
3MC Neptun Rostock121-
4MC Bergering Teterow111-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1980

2 rundy: Meissen - 6 wrzesień (06.09), Gustrow - 10 październik (10.10).

 DDR-Mannschaftsmeisterschaft - Finale

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1MC Gustrow26531,34
2MC BKW Jugend Lubbenau24422,22
3MC Dynamo Nordstern Stralsund24019,21
4MC Meissen24022,18
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--
2 rundy: Neubrandenburg - 20 czerwca (20.06), Stralsund - 22 czerwca (22.06).

 DDR-Mannschaftsmeisterschaft - Zwischenrunde

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1MC BKW Jugend Lubbenau26435,29
2MC Dynamo Nordstern Stralsund26425,39
3MC Hydro Nord Neubrandenburg24324,19
4MC Neptun Rostock22112,9
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

Rostock - 31 maj (31.05).

 DDR-Mannschaftsmeisterschaft - Vorrunde

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1MC BKW Jugend Lubbenau145-
2MC Neptun Rostock127-
3MC Post Leipzig116-
4MC Bergering Teterow18-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1981

2 rundy: Meissen - 5 wrzesień (05.09), Gustrow - 16 październik (16.10).

 DDR-Mannschaftsmeisterschaft - Finale

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1MC Gustrow28241,41
2MC Meissen24926,23
3MC Dynamo Nordstern Stralsund24725,22
4MC BKW Jugend Lubbenau23616,20
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--
2 rundy: Neubrandenburg - 15 maj (15.05), Rostock - 16 maj (16.05).

 DDR-Mannschaftsmeisterschaft - Zwischenrunde

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1MC Meissen26831,37
2MC Gustrow II26131,30
3MC Dynamo Nordstern Stralsund26034,26
4MC Hydro Nord Neubrandenburg22510,15
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

2 rundy: Rostock - 2 maj (02.05), Leipzig - 3 maj (03.05).

 DDR-Mannschaftsmeisterschaft - Vorrunde

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1MC Gustrow II2--
2MC Hydro Nord Neubrandenburg2--
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

Neubrandenburg - 4 kwiecień (04.04).

 DDR-Mannschaftsmeisterschaft -Qualifikation

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1MC Gustrow II134-
2MC Bergering Teterow133-
3MC Kratverkehr Parchim122-
4MC Ludwigslust118-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1982

2 rundy: Meissen - 4 wrzesień (04.09), Gustrow - 16 październik (16.10).

 DDR-Mannschaftsmeisterschaft - Finale

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1MC Gustrow28942,27
2MC Meissen27238,34
3MC BKW Jugend Lubbenau24725,22
4MC Dynamo Nordstern Stralsund2198,11
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--
2 rundy: Stralsund - 2 lipiec (02.07), Wolfslake - 4 lipiec (04.07).

 DDR-Mannschaftsmeisterschaft - Halbfinale

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1MC BKW Jugend Lubbenau27938,41
2MC Dynamo Nordstern Stralsund27839,39
3MC Bergering Teterow23719,18
4MC Hydro Nord Neubrandenburg23117,14
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

2 rundy: Neubrandenburg - 16 kwiecień (16.04), Leipzig - 23 maj (23.05).

 DDR-Mannschaftsmeisterschaft - Viertfinale

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1MC Hydro Nord Neubrandenburg27950,29
2MC Bergering Teterow26611,55
3MC Neptun Rostock24419,25
4MC Post Leipzig23333,0
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

Neubrandenburg - 4 kwiecień (04.04).

 DDR-Mannschaftsmeisterschaft - Qualifikation

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1MC Post Leipzig144-
2MC Bergering Teterow135-
3MC Ludwigslust123-
4MC Wittstock112-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1983

2 rundy: Meissen - 3 wrzesień (03.09), Gustrow - 15 październik (15.10).

 DDR-Mannschaftsmeisterschaft - Finale

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1MC Gustrow29950,49
2MC Meissen28243,39
3MC Dynamo Nordstern Stralsund22813,15
4MC Post Leipzig2198,11
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--
Wolfslake - 3 lipiec (03.07).

 DDR-Mannschaftsmeisterschaft - Halbfinale

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1MC Dynamo Nordstern Stralsund135-
2MC Post Leipzig127-
3MC Hydro Nord Neubrandenburg125-
4MC BKW Jugend Lubbenau123-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

Rostock - 6 maj (06.05).

 DDR-Mannschaftsmeisterschaft - Viertfinale

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1MC Hydro Nord Neubrandenburg138-
2MC Post Leipzig137-
3MC Bergering Teterow125-
4MC Ludwigslust113-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

Leipzig - 22 kwiecień (22.04).

 DDR-Mannschaftsmeisterschaft - Qualifikation

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1MC Post Leipzig143-
2MC Ludwigslust130-
3MC Neptun Rostock126-
4MC Eichenring Wolfslake115-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1984

3 rundy: Neubrandenburg - 25 sierpień (25.08), Meissen - 8 wrzesień (08.09), Gustrow - 13 październik (13.10).

 DDR-Mannschaftsmeisterschaft - Finale

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1MC Gustrow312638,38,50
2MC Meissen311530,47,39
3MC Hydro Nord Neubrandenburg35727,16,14
4MC Hydro Nord Neubrandenburg35727,16,14
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--
Leipzig - 25 maj (25.05).

 DDR-Mannschaftsmeisterschaft - Qualifikation Sud

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1MC BKW Jugend Lubbenau152-
2MC Post Leipzig126-
3MC Wittstock118-
4MC Ludwigslust117-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

Stralsund - 27 maj (27.05).

 DDR-Mannschaftsmeisterschaft - Qualifikation Nord

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1MC Hydro Nord Neubrandenburg138-
2MC Bergering Teterow135-
3MC Dynamo Nordstern Stralsund121-
4MC Neptun Rostock119-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

3 rundy: Neubrandenburg - 24 sierpień (24.08), Stralsund - 25 sierpień (25.08), Leipzig - 1 wrzesień (01.09).

 DDR-Mannschaftsmeisterschaft - II Liga

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1MC Dynamo Nordstern Stralsund3110-
2MC Post Leipzig3107-
3MC Bergering Teterow384-
4MC Wittstock339-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1985

4 rundy: Neubrandenburg - 30 sierpień (30.08), Stralsund - 31 sierpień (31.08), Meissen, Gustrow.

 DDR-Mannschaftsmeisterschaft - Finale

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1MC Gustrow417441,44,42,47
2MC Meissen412631,28,38,29
3MC Geothermie Neubrandenburg412433,37,24,30
4MC Bergering Teterow414NSns,ns,8,6
5MC Dynamo Nordstern Stralsund412NS8,4,ns,ns
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--
Rostock - 28 czerwiec (28.06).

 DDR-Mannschaftsmeisterschaft - Qualifikation

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1MC Geothermie Neubrandenburg135-
2MC Dynamo Nordstern Stralsund129-
3MC BKW Jugend Lubbenau128-
4MC Bergering Teterow119-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

2 rundy: Wolfslake - 31 sierpień (31.08), ?.

 DDR-Mannschaftsmeisterschaft - II Liga

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1MC Bergering Teterow29246,46
2MC Wittstock25026,24
3MC Eichenring Wolfslake24116,25
4MC Ludwigslust266,?
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1986

4 rundy: Lubbenau - 27 sierpień (27.07), Meissen - 3 wrzesień (03.09), Neubrandenburg - 26 wrzesień (26.09), Gustrow - 12 październik (12.10).

 DDR-Mannschaftsmeisterschaft - Finale

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1MC Gustrow416741,39,42,45
2MC Geothermie Neubrandenburg412630,21,40,35
3MC Meissen48118,29,21,13
4MC BKW Jugend Lubbenau47422,25,9,18
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--
3 rundy: Wolfslake - 22 sierpień (22.08), Stralsund - 26 wrzesień (26.09), Leipzig - 8 październik (08.10).

 DDR-Mannschaftsmeisterschaft - Bestenermittlung

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1MC Bergering Teterow311337,36,40
2MC Post Leipzig310832,34,42
3MC Dynamo Nordstern Stralsund37428,25,21
4MC Eichenring Wolfslake33615,10,11
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1987

3 rundy: Meissen - 29 sierpień (29.08) (odwołana), Neubrandenburg - 18 wrzesień (18.09), Gustrow - 11 październik (11.10).

 DDR-Mannschaftsmeisterschaft - Finale

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1MC Gustrow29046,44
2MC Geothermie Neubrandenburg27036,34
3MC Bergering Teterow24020,20
4MC BKW Jugend Lubbenau23917,22
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--
1988

3 rundy: Neubrandenburg - 11 wrzesień (11.09), Ludwigslust - 24 wrzesień (24.09), Gustrow - 25 wrzesień (25.09).

 DDR-Mannschaftsmeisterschaft - Finale

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1MC Geothermie Neubrandenburg314343,48,52
2MC Gustrow311940,43,36
3MC Ludwigslust39130,23,38
4MC Bergering Teterow37630,28,18
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--
1989


2 rundy: Lubbenau - 26 lipiec (26.07), Stralsund - 27 sierpień (27.08).

 DDR-Mannschaftsmeisterschaft - Qualifikation

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1MC Gustrow210647,59
2MC Geothermie Neubrandenburg27635,41
3MC Bergering Teterow27142,29
4MC Jugend Lubbenau23217,15
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--
2 rundy: Neubrandenburg - 14 październik (14.10), Gustrow - 15 październik (15.10).

 DDR-Mannschaftsmeisterschaft - Qualifikation

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1MC Bergering Teterow2101-
2MC Jugend Lubbenau279-
3MC Kratverkehr Parchim252-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1990

2 rundy: Neubrandenburg - 13 październik (13.10), Güstrow - ?.

 DDR-Mannschaftsmeisterschaft - Finale

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1MC Gustrow29648,48
2MC Bergering Teterow27835,43
3MC Geothermie Neubrandenburg26937,32
4MC Dynamo Nordstern Stralsund24524,21
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--




Odwiedziny (Visitors):
6951146


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl