Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 19??-2022

Indywidualne Mistrzostwa Australii Zachodniej
(Western Australia Speedway Championship)

Wojciech W.
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1971Terry O Leary-Klasyfikacja końcowa
1972Les Leisk-Klasyfikacja końcowa
1973Ivan MaugerNowa ZelandiaKlasyfikacja końcowa
1974Rod Chessell-Klasyfikacja końcowa
1975Peter Thompson-Klasyfikacja końcowa
1976Les Leisk-Klasyfikacja końcowa
1977Mick McKeon-Klasyfikacja końcowa
1978Mick McKeon-Klasyfikacja końcowa
1979Mick McKeon-Klasyfikacja końcowa
1980Robert Moores-Klasyfikacja końcowa
1981Mick McKeon-Klasyfikacja końcowa
1982Glyn Taylor-Klasyfikacja końcowa
1983Glyn Taylor-Klasyfikacja końcowa
1984David Cheshire-Klasyfikacja końcowa
1985Mick McKeon-Klasyfikacja końcowa
1986Mick McKeon-Klasyfikacja końcowa
1987Simon CrossAngliaKlasyfikacja końcowa
1988Rob WoffindenAngliaKlasyfikacja końcowa
1989Glenn Doyle-Klasyfikacja końcowa
1990Glenn Doyle-Klasyfikacja końcowa
1991Glenn Doyle-Klasyfikacja końcowa
1992Glenn Doyle-Klasyfikacja końcowa
1992Lee Redmond-Klasyfikacja końcowa - Do lat 21
1993Glenn Doyle-Klasyfikacja końcowa
1994Steve Johnston-Klasyfikacja końcowa
1995Glenn Doyle-Klasyfikacja końcowa
1996Steve Johnston-Klasyfikacja końcowa
1997Lee Redmond-Klasyfikacja końcowa
1998Frank Smart-Klasyfikacja końcowa
1999Guy Wilson-Klasyfikacja końcowa
2000Lee Redmond-Klasyfikacja końcowa
2001Guy Wilson-Klasyfikacja końcowa
2002Guy Wilson-Klasyfikacja końcowa
2003Guy Wilson-Klasyfikacja końcowa
2004Lee Blackman-Klasyfikacja końcowa
2005Trevor Harding-Klasyfikacja końcowa
2006David Cheshire-Klasyfikacja końcowa
2019Tai WoffindenWielka BrytaniaFinał
2019Kane Lawrence-Eliminacje - Grupa A
2019Frank SmartEliminacje - Grupa B

1971

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Terry O Leary-- -


1972

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Les Leisk-- -


1973

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ivan MaugerNowa Zelandia- -


1974

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rod Chessell-- -


1975

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Peter Thompson-- -


1976

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Les Leisk-- -


1977

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mick McKeon-- -


1978

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mick McKeon-- -


1979

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mick McKeon-- -


1980

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert Moores-- -


1981

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mick McKeon-- -


1982

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Glyn Taylor-- -


1983

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Glyn Taylor-- -


1984

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1David Cheshire-- -


1985

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mick McKeon-- -


1986

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mick McKeon-- -


1987

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Simon CrossAnglia- -


1988

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rob WoffindenAnglia- -


1989

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Glenn Doyle-- -


1990

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Glenn Doyle-- -


1991

Perth

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Glenn Doyle-- -
2David Cheshire-- -
3Michael Carter-- -


1992

Claremont

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Glenn Doyle-- -
2Michael Carter-- -
3Nigel Flatman-- -

Collie

UwagaDo lat 21.

Klasyfikacja końcowa - Do lat 21

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lee Redmond-- -
2Steve Johnston-- -
3David Hedington-- -

1993

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Glenn Doyle-- -


1994

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Steve Johnston-- -


1995

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Glenn Doyle-- -


1996

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Steve Johnston-- -


1997

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lee Redmond-- -


1998

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Frank Smart-- -


1999

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Guy Wilson-- -


2000

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lee Redmond-- -


2001

3 rundy: Perth (Kwinana Beach) 1 i 2 runda, 3 runda Bibra Lake.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Guy Wilson-- 97
2Nigel Flatman-- 74
3Corey Blackman-- 50
4Lee Blackman-- 49
5Paul Duke-- 44
6Shanan Wearne-- 14
7Gavin Lewis-- 14
8Keith McKinley-- 11
9Scott Wearne-- 10
10Jason Ketteringham-- 6
11James Speedie-- 3


2002

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Guy Wilson-- -


2003

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Guy Wilson-- -


2004

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lee Blackman-- -


2005

Kwinana i Geraldton

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Trevor Harding-- -
2Daniel Harding-- -
3Casey Johansen-- -
4Lee Blackman-- -


2006

Kwinana i Geraldton

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1David Cheshire-- -
2Casey Johansen-- -
3Mark Jovic-- -
4Corey Blackman-- -
5Frank Smart-- -


2019

Neerbaup

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tai WoffindenWielka Brytania(3,3,3) 9 + 1 m. finał A
2Cameron Heeps-(2,3,3) 8 + 2 m. finał A
3Kane Lawrence-(3,3,1) 7 + 1 m. finał B + 3 m. finał A
4Daniel Winchester-(2,3,3) 8 + 4 m. finał A
5Dakota Ballantyne-(3,2,2) 7 + 2 m. finał B
6Josh BaileyWielka Brytania(2,2,2) 6 + 3 m. finał B
7Declan Knowles-(2,2,2) 6 + 4 m. finał B
8Cordell Rogerson-(1,2,2) 5
9Matt Marson-(0,1,3) 4
10Frank Smart-(3,1,-) 4
11Doug Scoble-(1,1,u) 2
12Jason Marzoli-(1,1) 2
13Des Heyes-(1,0,d) 1
14Kris Keast-(1) 1
15Ryan Pope-(0,-,-) 0
16Jason Bishop-(-,0,-) 0
17Jarryd Ziedas-(0) 0
18Blake Russell-(u,-,-) 0
19Brad Gordon-(u,-,-) 0

Neerbaup - 4 styczeń (04.01).

Eliminacje - Grupa A

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kane Lawrence-(3,3,3,3) 12
2Josh BaileyWielka Brytania(2,3,3,2) 10
3Declan Knowles-(1,2,3,3) 9
4Matt Marson-(3,1,2,3) 9
5Blake Russell-(3,3,w,2) 8
6Ryan Pope-(2,2,2,2) 8
7Jason Bishop-(1,2,1,1) 5
8Jason Marzoli-(2,1,0,1) 4
9Jack Hunter-(0,0,2,1) 3
10Kris Keast-(1,1,1,0) 3
11Carley Gittus-(0,0,1,0) 1

Neerbaup - 4 styczeń (04.01).

Eliminacje - Grupa B

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Frank Smart(3,3,3,2) 11
2Dakota Ballantyne(2,3,3,3) 11
3Doug Scoble(3,2,3,1) 9
4Cordell Rogerson(2,1,2,3) 8
5Des Heyes(3,2,2,0) 8
6Brad Gordon(1,2,1,1) 5
7Jarryd Ziedas(0,0,2,1) 3
8Bryan Miller(1,w,0,2) 3
9Kobee Ziedas(0,0,1,-) 1
10Drew Winchester(1,0,-,w) 1




Odwiedziny (Visitors):
13309286


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl