Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1946-2022

Indywidualne Mistrzostwa Australii Południowej na Żużlu
(South Australian Individual Speedway Championship)

Thanks to Wojciech W.
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1947Les FredericksNowa Południowa WaliaFinał
1948Jack Young-Finał
1949Aub LawsonNowa Południowa WaliaFinał
1949Jack Williams-Finał
1950Bob LeverenzAustralia PołudniowaFinał
1950Merv Harding-Finał
1951Bob LeverenzAustralia PołudniowaFinał
1952Bob LeverenzAustralia PołudniowaFinał
1953Bob LeverenzAustralia PołudniowaFinał
1954Jack Young-Finał
1955Jack Young-Finał
1956Jack Young-Finał
1957Ken McKinlaySzkocjaFinał
1958Jack Young-Finał
1959Jack Young-Finał
1960Jack Young-Finał
1961Ove FundinSzwecjaFinał
1963Jack Young-Finał
1964Jack Young-Finał
1965Jack Scott-Finał
1967Jack Scott-Finał
1969Nigel BoocockAngliaFinał
1970John Bougler-Finał
1971Charlie Monk-Finał
1972John Boulger-Finał
1973John Boulger-Finał
1974John Boulger-Finał
1975John Boulger-Finał
1976John Boulger-Finał
1977John Boulger-Finał
1978John Boulger-Finał
1979Robert Maxfield-Finał
1980Doug WyerAngliaFinał
1981Tony Boyle-Finał
1982John Boulger-Finał
1983Mark Fiora-Finał
1984Mark Fiora-Finał
1985Mark Fiora-Finał
1986Steve Barker-Finał
1987Mark Fiora-Finał
1988Craig Hodgson-Finał
1989Craig Hodgson-Finał
1990Scott Norman-Finał
1991Shane Parker-Finał
1992Craig Hodgson-Finał
1993Scott Norman-Finał
1994Shane Parker-Finał
1995Ryan Sullivan-Finał
1996Ryan Sullivan-Finał
1997Ryan Sullivan-Finał
1998Nigel Sadler-Finał
1999Jason Lyons-Finał
2000Nigel Sadler-Finał
2001Shane Parker-Finał
2002Shane Parker-Finał
2003Russell Harrison-Finał
2004Rory SchleinAustralia PołudniowaFinał
2005Rory SchleinAustralia PołudniowaFinał
2006Rory SchleinAustralia PołudniowaFinał
2007Rory SchleinAustralia PołudniowaFinał
2008Troy BatchelorQueenslandFinał
2009Troy Batchelor-Finał
2010Troy BatchelorQueenslandFinał
2011Troy BatchelorQueenslandFinał
2012Cory GathercoleWiktoriaFinał
2013Troy BatchelorQueenslandFinał
2014Cameron WoodwardWiktoriaFinał
2019Max FrickeWiktoriaFinał
2022Justin SedgmenWiktoriaFinał

1947

-

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Les FredericksNowa Południowa Walia- -
2Jack Young-- -
3Les Moore-- -


1948

-

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jack Young-- -


1949

-

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Aub LawsonNowa Południowa Walia- -
2Dennis Parker-- -
3Bob LeverenzAustralia Południowa- -

-

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jack Williams-- -
2Frank Young-- -
3H. Beatty-- -

1950

-

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bob LeverenzAustralia Południowa- -
2Frank Woodroofe-- -
3Jack Williams-- -

-

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Merv Harding-- -
2Jack Williams-- -
3Ernie Brecknell-- -

1951

-

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bob LeverenzAustralia Południowa- 3+3P1+3F
2Bill JamiesonAustralia Południowa- 3+2P1+2F
3Don PrettyjohnAustralia Południowa- 3+3P2+1F
4Bill MaddernWiktoria- 3+2P2+0F
5Jim Cathcart-- 2+1P1
5Laurie Jamieson-- 2+1P2
7Bob Veitch-- 2
7Johnny Oram-- 2
9Art Mitchell-- 1
9Paul Griset-- 1
9Ron Hatterssley-- 1
9Tom SearsWiktoria- 1


1952

Rowley Park Speedway, Adelajda

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bob LeverenzAustralia Południowa- -


1953

-

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bob LeverenzAustralia Południowa- -


1954

-

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jack Young-- 3+3C+3P2+3F
2Bob LeverenzAustralia Południowa- 3+3C+3P1+2F
3Lindsay Mitchell-- 3+3C+2P2+1F
4Ernie Brecknell-- 2+2C+2P1
5Johnny Oram-- 2+2C+1P1
5Merv Harding-- 3+2C+1P2
7Don PrettyjohnAustralia Południowa- 2+1C
7J. Sands-- 2+1C
9Lubor Simek-- 1+3R
10Laurie Jamieson-- 1+2R
11S. Wearne-- 1+1R
12S. Graves-- 1


1955

Rowley Park Speedway, Adelajda

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jack Young-- -


1956

Rowley Park Speedway, Adelajda

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jack Young-- -


1957

Rowley Park Speedway, Adelajda

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ken McKinlaySzkocja- -


1958

Rowley Park Speedway, Adelajda

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jack Young-- -


1959

Rowley Park Speedway, Adelajda

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jack Young-- -
2Dan ForsbergSzwecja- -
3Gerald HusseyAnglia- -
4b.d. Haydon-- -


1960

Rowley Park Speedway, Adelajda

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jack Young-- -


1961

Rowley Park Speedway, Adelajda

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ove FundinSzwecja- -


1963

Rowley Park Speedway, Adelajda

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jack Young-- -


1964

Rowley Park Speedway, Adelajda

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jack Young-- -


1965

Rowley Park Speedway, Adelajda

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jack Scott-- -


1967

Rowley Park Speedway, Adelajda

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jack Scott-- -


1969

Rowley Park Speedway, Adelajda

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nigel BoocockAnglia- -


1970

Rowley Park Speedway, Adelajda

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1John Bougler-- -


1971

Rowley Park Speedway, Adelajda

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Charlie Monk-- -


1972

Rowley Park Speedway, Adelajda

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1John Boulger-- -


1973

Rowley Park Speedway, Adelajda

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1John Boulger-- -


1974

Rowley Park Speedway, Adelajda

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1John Boulger-- -


1975

Rowley Park Speedway, Adelajda

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1John Boulger-- -


1976

Rowley Park Speedway, Adelajda

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1John Boulger-- -


1977

Rowley Park Speedway, Adelajda

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1John Boulger-- -


1978

Rowley Park Speedway, Adelajda

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1John Boulger-- -


1979

Rowley Park Speedway, Adelajda

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert Maxfield-- -


1980

Speedway Park, Virginia

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Doug WyerAnglia- -


1981

Speedway Park, Virginia

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tony Boyle-- -


1982

Speedway Park, Virginia

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1John Boulger-- -


1983

Speedway Park, Virginia

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mark Fiora-- -


1984

North Arm Speedway, Adelajda

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mark Fiora-- -


1985

Riverview Speedway, Murray Bridge

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mark Fiora-- -


1986

North Arm Speedway, Adelajda

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Steve Barker-- -


1987

Westline Speedway, Whyalla

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mark Fiora-- -


1988

North Arm Speedway, Adelajda

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Craig Hodgson-- -


1989

-

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Craig Hodgson-(3,3,3,3,3) 15
2Mark Fiora-(3,3,3,3,2) 14
3Shane Parker-(1,2,2,3,3) 11+3
4Ashley Norton-(0,2,3,3,3) 11+2
5Darrell Branford-(1,3,2,0,3) 9
6Nigel Greenhalgh-(3,1,3,2,w) 9
7Bill Lellmann-(2,2,1,2,2) 9
8Scott Norman-(2,3,1,2,1) 9
9Shane Bowes-(2,2,w,1,2) 7
10Neil Perry-(3,1,0,1,2) 7
11Kieran Boyle-(0,1,2,2,1) 6
12Paul Cooper-- 4
13Ray Robertson-(0,1,2,0,0) 3
14Lee Schooling-- 3
15Damon Richardson-- 2
16Ross Noble-(w,0,0,0,1) 1
17Dave Marcus-- 0R
17Shaun Sampson-- 0R


1990

North Arm Speedway, Adelajda

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Scott Norman-- -


1991

-

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Shane Parker-- 15
2Damon Richardson-- 11+3
3Brett Tomkins-- 11+2
4Neil Perry-- 10+3
5Neil Hardy-- 10+3
6Darrell Branford-- 9
7Steve Graetz-- 8
8Ross Noble-- 8
9Scott Norman-- 7
10Barry Golding-- 7
11Troy Norvill-- 6
12Gary Fischer-- 6
13Paul Cooper-- 5
14Mark MitchellAustralia Południowa- 3
15Matthew Anchor-- 3
16Ivan Clothier-- 1R
17Shaun Sampson-- 0


1992

North Arm Speedway, Adelajda

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Craig Hodgson-- -
2Shane Parker-- -
3Ryan Sullivan-- -


1993

North Arm Speedway, Adelajda

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Scott Norman-- -


1994

North Arm Speedway, Adelajda

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Shane Parker-- -


1995

North Arm Speedway, Adelajda

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ryan Sullivan-- -


1996

North Arm Speedway, Adelajda

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ryan Sullivan-- -


1997

North Arm Speedway, Adelajda

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ryan Sullivan-- -


1998

Riverview Speedway, Murray Bridge

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nigel Sadler-- -


1999

Riverview Speedway, Murray Bridge - 12 grudzień 1998 (12.12.1998).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jason Lyons-- 12+4P+5F
2Nigel Sadler-- 12+3P+4F
3Nathan Simpson-- 8+3P+3F
4Jason Hawkes-- 9+2P+2F
5Brett WoodifieldWiktoria- 10+4P+1F
6Russell Harrison-- 9+2P+0F
7Ford KeaneAustralia Południowa- 7
8Tim Malberg-- 6
9Ben Turner-- 6
10Jason Gromball-- 4
11Troy Stojakovic-- 3
12Shanan Wearne-- 2
13Robert Miller-- 1
14Shane Gromball-- 1
15John Young-- 0


2000

Gillman Speedway, Adelajda

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nigel Sadler-- -


2001

-

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Shane Parker-(3,3,3,3,3) 15+3
2Nigel Sadler-- 13+2
3Russell Harrison-- 14+1
4Ford KeaneAustralia Południowa- 12+0
5Cameron WoodwardWiktoria- 8
6Nathan HedleyWiktoria- 8
7Troy Stojakovic-- 8
8Joel ParsonsNowa Południowa Walia- 8
9Brendon Mackay-- 6
10Daniel GiffardAnglia- 6
11Brett WoodifieldWiktoria- 5
12Sean Chapman-- 5
13Matthew WethersAustralia Południowa- 4
14Shane Gromball-- 4
15Scott Chandler-- 0


2002

Gillman Speedway, Adelajda

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Shane Parker-- -


2003

-

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Russell Harrison-(3,3,3,3,3) 15
2Kevin DoolanAustralia Południowa(1,3,3,3,3) 13
3Rory SchleinAustralia Południowa(3,1,3,2,2) 11
4Brett WoodifieldWiktoria(2,0,3,3,3) 11
5Cameron WoodwardWiktoria(3,3,0,2,3) 11
6Ford KeaneAustralia Południowa(3,2,2,3,1) 11
7Scott James-(2,3,1,1,2) 9
8Joel ParsonsNowa Południowa Walia(1,2,2,0,2) 7
9Ashley WatsonAustralia Południowa(2,1,1,2,0) 6
10Matt Jones-(1,0,2,2,1) 6
11Matthew WethersAustralia Południowa(0,2,1,1,2) 6
12Ashley Jones-- 6
13Sean Chapman-- 4
14Arlo BugejaAustralia Południowa(0,1,0,1,1) 3
15Paul Bogdanowicz-(d,0,1,0,1) 2
16Shane Gromball-- 0


2004

-

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rory SchleinAustralia Południowa(3,3,3,3,3) 15+3F
2Shane Parker-(3,3,2,3,3) 14+2F
3Russell Harrison-(3,3,3,2,2) 13+1F
4Kevin DoolanAustralia Południowa(2,3,3,0,3) 11+3B+0F
5Matthew WethersAustralia Południowa(2,2,3,1,3) 11+2B
6Brett WoodifieldWiktoria(3,2,2,3,1) 11+1B
7Joel ParsonsNowa Południowa Walia(2,1,2,2,2) 9
8Robert KsiezakAustralia Południowa(1,2,1,2,2) 8
9Cory GathercoleWiktoria(1,2,1,0,2) 6
10Ford KeaneAustralia Południowa(0,0,2,3,1) 6
11Matt Jones-(1,1,1,1,1) 5
12Arlo BugejaAustralia Południowa(2,0,0,2,0) 4
13Chris Watson-(0,0,0,1,1) 3
14Brock GatesWiktoria(1,1,0,1,0) 3
15Hayden Sandford-- 1
16Paul Bogdanowicz-(0,0,0,0,0) 0
17Hayden Redding-(u) 0R


2005

-

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rory SchleinAustralia Południowa(2,3,0,3,3) 11+3
2Kevin DoolanAustralia Południowa(3,2,2,3,2) 12+2
3Matthew WethersAustralia Południowa(2,3,3,1,2) 11+1
4Joel ParsonsNowa Południowa Walia(3,3,3,2,1) 12+0
5Cameron WoodwardWiktoria(2,0,2,3,3) 10
6Cory GathercoleWiktoria(1,3,3,1,2) 10
7Arlo BugejaAustralia Południowa(1,2,1,2,3) 9
8Adam AllottAnglia- 8
9Nathan HedleyAustralia Południowa(3,1,1,2,1) 8
10Tyron ProctorWiktoria(1,1,3,1,1) 7
11Matt Jones-(2,0,1,1,2) 6
12Robert KsiezakAustralia Południowa(0,2,0,3,0) 5
13Ford KeaneAustralia Południowa(0,1,2,2,0) 5
14Chris FergusonWiktoria(1,2,1,0,0) 4
15Aaron SummersAustralia Południowa(0,1,0,0,1) 2
16Ashley WatsonAustralia Południowa(0,0,0) 0
17Hayden Redding-(0) 0


2006

-

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rory SchleinAustralia Południowa(3,3,1,3,2) 12+3
2Kevin DoolanAustralia Południowa(2,3,3,3,3) 14+2
3Cory GathercoleWiktoria(3,2,1,3,3) 12+1
4Jason LyonsWiktoria(3,3,3,3,0) 12+0
5Matthew WethersAustralia Południowa(2,2,3,2,3) 12
6Robert KsiezakAustralia Południowa(1,3,2,2,3) 11
7Trevor Harding-(2,2,2,2,2) 10
8Aaron SummersAustralia Południowa(3,1,0,2,2) 8
9Tyron Proctor-(1,0,3,1,1) 6
10Chris FergusonWiktoria(1,1,2,1,1) 6
11Matt Jones-(2,2,0,0,1) 5
12Scott James-(1,0,1,1,2) 5
13Arlo BugejaAustralia Południowa- 4
14Daniel Harding-(0,1,0,0,1) 2
15Hayden Redding-(0,0,1) 1
16Hayden Sandford-- 0
17Harley Liersch-(0) 0
18Carly Gittus-(0) 0


2007

-

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rory SchleinAustralia Południowa(2,3,3,3,3) 14+3
2Chris Holder-(3,3,3,3,2) 14+2
3Cory GathercoleWiktoria(2,2,2,3,3) 12
4Robert KsiezakAustralia Południowa(2,3,1,2,3) 10
5Aaron SummersAustralia Południowa(1,2,3,2,1) 9
6Trevor Harding-(0,2,2,2,3) 9
7Tom Hedley-(1,3,3,0,2) 9
8Matthew WethersAustralia Południowa(3,1,2,w,2) 8
9Cameron WoodwardWiktoria(3,w,1,3,1) 8
10Tyron Proctor-(1,2,1,2,1) 7
11James Holder-(3,1,0,1,1) 6
12Arlo BugejaAustralia Południowa(2,0,0,1,2) 5
13Elliot Myers-(0,1,2,1,0) 3
14Brock GatesWiktoria(0,1,u,w,ns) 1
15Ben Welsh-(1,u) 1
16Brendon Mackay-(1,u) 1


2008

-

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Troy BatchelorQueensland- 12+3F
2Cameron WoodwardWiktoria- 9+2F
3Robert KsiezakAustralia Południowa- 8+3P+1F
4Tom HedleyWiktoria- 11+0F
5Cory GathercoleWiktoria- 9+2P
6Matthew WethersAustralia Południowa- 7+1P
7Aaron SummersAustralia Południowa- 6+0P
8Jake AndersonWiktoria- 5
9Arlo BugejaAustralia Południowa- 4
10Ben TurnerAustralia Południowa- 0
10Brock GatesWiktoria- 0
10Jackson MilneWiktoria- 0
13Mark MitchellAustralia Południowa- 1R


2009

-

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Troy Batchelor-(3,2,3,3,3) 14+3F
2Rory SchleinAustralia Południowa(3,3,3,3,3) 15+2F
3Aaron SummersAustralia Południowa(2,3,2,3,3) 13+1F
4Justin SedgmenWiktoria(3,1,3,3,0) 10+3P+0F
5Robert KsiezakAustralia Południowa(2,2,2,2,1) 9+2P
6Tom Hedley-(3,2,1,0,2) 8+1P
7Ryan Sedgmen-(1,3,2,1,2) 9+0P
8Todd Kurtz-(2,1,2,2,1) 8
9Arlo BugejaAustralia Południowa(0,0,3,1,3) 7
10Taylor Poole-(2,2,0,1,2) 7
11Sam Masters-(1,3,0,2,0) 6
12Ben TurnerAustralia Południowa(0,1,0,0,2) 3
13Brock GatesWiktoria(1,0,1,0,1) 3
14Shelby Rutherford-(0,0,1,2,0) 3
15Samsurry Pigram-(0,1,1,0,0) 2
16Damien Koppe-(0,0,0,1,0) 1
17Jake Anderson-(1) 1
18Adam BriggsAustralia Południowa- 0


2010

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Troy BatchelorQueensland- -


2011

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Troy BatchelorQueensland- -


2012

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Cory GathercoleWiktoria- -


2013

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Troy BatchelorQueensland- -


2014

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Cameron WoodwardWiktoria- -


2019

Gillman - 28 grudzień (28.12.2018).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Max FrickeWiktoria(3,3,3,3,3) 15 + 1 m. finał
2Matthew GillmoreNowa Południowa Walia(1,0,3,3,2) 9 + 1 m. baraż + 2 m. finał
3Cooper RiordanWiktoria(3,3,2,2,3) 13 + 3 m. finał
4Justin SedgmenWiktoria(2,3,3,1,3) 12 + 4 m. finał
5Robert MedsonAustralia Południowa(0,2,1,3,2) 8 + 2 m. baraż
6Connor BaileyWiktoria(3,2,2,3,2) 12 + 3 m. baraż
7Dakota BallantyneAustralia Południowa(3,3,2,0,3) 11 + 4 m. baraż
8Fraser BowesAustralia Południowa(2,2,1,2,1) 8
9Jedd ListQueensland(1,u,3,1,2) 7
10Jacob HookQueensland(1,0,2,2,1) 6
11Kane LawrenceNowa Południowa Walia(2,1,1,1,0) 5
12Seth HicksAustralia Południowa(0,2,0,2,0) 4
13Brayden Mc GuinnessAustralia Południowa(2,1,w,w,1) 4
14Declan KnowlesWiktoria(1,1,1,0,t) 3
15Blake RidleyAustralia Południowa(0,1,0,1,0) 2
16Steve GraetzAustralia Południowa(0,0,0,0,1) 1
17Aden ClareNowa Południowa Walia(ns) ns R1


2022

Gillman - 28 grudzień 2021 (28.12.2021).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Justin SedgmenWiktoria(3,3,3,3,3) 15 + 3
2Freaser BowesAustralia Południowa(3,3,3,2,3) 14 + 2
3Brayden McGuinnessAustralia Południowa(3,0,2,1,3) 9 + 3 + 1
4Zane KeleherQueensland(2,2,3,2,2) 11 + w
5Cooper RiordanWiktoria(3,3,2,0,2) 10 + 2
6Patrick HamiltonWiktoria(0,2,3,3,2) 10 + 1
7Liam MayAustralia Południowa(2,3,1,0,3) 9 + 0
8Maurice BrownNowa Południowa Walia(2,2,1,3,0) 8
9Jake TurnerNowa Zelandia(0,1,2,3,1) 7
10Arlo BugejaAustralia Południowa(2,1,2,0,1) 6
11Dayle WoodWiktoria(1,1,0,2,2) 6
12Steven GraetzAustralia Południowa(1,2,1,1,0) 5
13Blake RidleyAustralia Południowa(1,1,0,1,1) 4
14Jackson MilnerWiktoria(0,0,0,2,1) 3
15Shaun SampsonAustralia Południowa(1,0,0,1,0) 2 R1
16Teagan PedlerAustralia Południowa(0,0,1,0,0) 1
17Roy StoutAustralia Południowa(0,0,0,0,0) 0 R2
18Dakota BallantyneAustralia Południowa(ns) ns





Odwiedziny (Visitors):
13309231


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl